Έλεγχος εμβολιαστικής κάλυψης μαθητών/τριών

Αγαπητοί γονείς, μετά από ενημέρωση που λάβαμε από τη Νοσηλευτική Μονάδα Πύργου, θέτουμε υπόψη σας ότι, στο πλαίσιο λήψης προληπτικών μέτρων προς αποφυγή επιδημικών εξάρσεων, θα πραγματοποιηθεί από κλιμάκιο της Νοσηλευτικής Μονάδας Πύργου έλεγχος ατομικών βιβλιαρίων υγείας των μαθητών/τριών, προκειμένου να αξιολογηθεί η εμβολιαστική τους κάλυψη. Στο σχολείο μας το κλιμάκιο θα βρεθεί, όπως μας ενημέρωσαν, την Παρασκευή 05-04-2024 για τον έλεγχο. Θα δοθεί στους μαθητές το Έντυπο Συναίνεσης για να συμπληρωθεί από τους γονείς και να επιστραφεί στο σχολείο.

Σας ευχαριστούμε για τη συνεργασία.

Έλεγχος εμβολιαστικής κάλυψης μαθητών/τριών

Σας ευχαριστούμε για τη συνεργασία.

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος τουριστικού γραφείου για διδακτική επίσκεψη μαθητών στο Πανεπιστήμιο Πατρών στις 12-04-2024

Μπορείτε να δείτε την πρόσκληση στο συνημμένο αρχείο που ακολουθεί.

Συνημμένα:
ΑρχείοΜέγεθος αρχείου
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (ΔΙΔΑΚΤΙΚΉ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 12-04-2024.pdf)ΔΙΔΑΚΤΙΚΉ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ 12-04-2024.pdf520 kB

Πρακτικό αξιολόγησης προσφορών τουριστικών γραφείων και επιλογή προσφοράς για την εκπαιδευτική επίσκεψη μαθητών στον Βόλο 21-24 Απριλίου 2024

Μπορείτε να δείτε το πρακτικό αξιολόγησης στο συνημμένο αρχείο που ακολουθεί

Συνημμένα:
ΑρχείοΜέγεθος αρχείου
Μεταφόρτωση αυτού του αρχείου (ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΒΟΛΟΣ 21-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024.pdf)ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΒΟΛΟΣ 21-24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024.pdf394 kB

252.jpg

Οι μαθητές της χορωδίας του 2ου Γυμνασίου Πύργου στη Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Πύργου Την Τετάρτη 31 Ιανουαρίου 2024 οι μαθητές της χορωδίας του 2ου Γυμνασίου Πύργου επισκέφθηκαν τη Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Πύργου.

Διαβάστε Περισσότερα